'

Eleven

Brr, kto to widział żeby latem nosić kurtki?! W tamtym roku kurtkę założyłam dopiero w październiku, chociaż swoją drogą noszenie kurtek/płaszczaków nie musi być wcale takie upierdliwe...
Jak zauważyłaś zapewne, moja jedyna czytelniczko (!), mój blog ostatnio ociera się o coś z pograniczna mody. A pewnie - zainspirowana Twoją mamą (hahhaaaa) będę sobie eksperymentować i wrzucać zdjęcia (no, jaka pamiątka na stare lata będzie!). Niech żyje młodość, viva la Diva, viva Victoria & Afrodita! Niech się zjednoczą wszystkie WSZYSTKIE (tam jest takie coś) żywioły: Ziemia, woda, ogień, Puerto Rico, szatan serduszko i powietrze.

Dzisiaj rocznica bytu z Janowym i wymyśliłam taki look:


Czy ja na każdym zdjęciu muszę mieć taką samą minę?!
O - a propos, to są te tregginsy i ta bluzka, co kupiłam z PP. Kurteczkę dostałam dziś od babci, kupiła w jakimś lumpie.Bardzo mnie się to podoba!

A dziś mam ochotę na pizzę! Musi być pizza!

3 komentarze:

 1. no, mmm!
  mnie się ta bluzka bardzo podoba, a pewnie!
  jestem taka modna!:D żeby za tydzień przypadkiem nie zaczęła się emisja tegoż oto programu!
  a, zmienię sobie motyw na makowy! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. eee!
  takie luźne spostrzeżenie! :D
  patrzę sobie na zegarek i u mnie już 42 minuty po północy (mmm, jakie duchy!), a na strasznym blogu mi komentarz poprzedni mówi, że wcale nie jest po północy, tylko jeszcze po 15! strasznie zacofany, ale o-kej! :D tyle było. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O już! Jaka znowu Jedyna Czytelniczko, a ja to niby kto?! :D
  Ja cały czas wszystko śledzę, CZAISZ TO?!xD
  bardzo mnie się to podoba też;)

  OdpowiedzUsuń

Kochani, serdecznie dziękuję Wam za odwiedziny! Każdy Wasz komentarz jest dla mnie bardzo ważny!

UWAGA: Na komentarze będę odpowiadała wyłącznie tutaj, chyba że ich autor poprosi mnie o odpowiedź w innym miejscu. Dziękuję :)