'

Twenty-six

Znowu nie zaliczyłam rosyjskiego... mam coraz więcej zaległości, o dziwo, tylko z tego jednego przedmiotu. Lada chwila sesja, a ja nie mam żadnej oceny z PNJR...

W poniedziałek miałam wielkiego doła, z przyczyn niezależnych ode mnie podróż na uczelnię trwała trzy godziny - dlatego nie pisałam koła, ani nie zaliczyłam odpowiedzi ustnej. Dowiedziałam się, że poprzednie koło napisałam na 2, czyli muszę zaliczać jeszcze raz... do tego zadała jakieś dwa wypracowania. Potem było zebranie w pracy; cudem zdążyłam. Wracałam na piechotę, zajęło mi to ponad godzinę. Zrezygnowana i przekonana o tym "jak mi źle", zaczęłam wymieniać sobie nie problemy, a rzeczy które nie sprawiają mi problemu, lub szybko sobie z nimi poradzę. Okazało się, że jest ich o wiele więcej, więc kryzys został zażegnany.
Niestety drugi ząb mi się skruszył, po wypłacie do dentysty - już wiem, że na NFZecie tego nie załatwię, więc do dzieła, póki nie boli!
Kolejna sprawa - buty. Muszę kupić sobie jakieś ze skóry (bo zamsz przemaka i zostaje na nim sól), na płaskiej podeszwie (bo się ślizgam na obcasie), solidnie szyte i z futerkiem w środku, by ogrzewały i po przystępnej cenie oczywiście... Wczoraj widziałam TAKIE (myślałam, że zmyśliłam sobie projekt i nigdzie takich nie znajdę) w CCC, ale został tylko jeden rozmiar - 36... załamałam się. Dzisiaj jadę szukać 40. Nie dość, że były solidne - podeszwa była jak u oficerek, były ze skóry, szyte (!), z futerkiem, za 119 zł, a z tyłu były jakby wiązane - to tylko ozdoba, ale przy takich zwykłych w wyglądzie butach dodawało to uroku. Jednym słowem - były specjalnie dla mnie! Jak znajdę mój rozmiar to kupuję bez zastanowienia! No i oczywiście były czarne :)

A w sobotę robiłyśmy katarzynko-andrzejki z dziewczętami:


podobno z wosku wyszła mi świnia
panną młodą zostanie Kasia P., moje babcine kapcie z perełkami były drugie! :(

w końcu jakieś zdjęcie bez odrostów :D

noc wampirów w pełnym składzie!
wcale nie byłyśmy znudzone ;)

1 komentarz:

  1. nie byłyśmy zmęczone, ależ oczywiście, że nie! :P
    jeśli chodzi o wosk, większości wyszły świnie tudzież psy, także nie ma się czym martwić^^

    Ach, jakże ogromnie się cieszę, gdy tu zaglądam i wciąż coś nowego! Tak ma być- pełna mobilizacja! :*

    OdpowiedzUsuń

Kochani, serdecznie dziękuję Wam za odwiedziny! Każdy Wasz komentarz jest dla mnie bardzo ważny!

UWAGA: Na komentarze będę odpowiadała wyłącznie tutaj, chyba że ich autor poprosi mnie o odpowiedź w innym miejscu. Dziękuję :)